Philip von Schantz färglitografi
2019-04-09
631670
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Ladugård, signerad och daterad v. Schantz -94, 104/130, färglitografi, I. 39x50 cm
PROVENIENS
Författaren Karl Haskel, Stockholm