Philip von Schantz färglitografi
2019-04-09
631660
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Vintertak, signerad och daterad v. Schantz -96, 24/40, färglitografi, 38x48 cm
PROVENIENS
Författaren Karl Haskel, Stockholm