Olle Nordberg
2019-04-07
631652
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Landskap med hus, signerad och daterad Olle Nordberg -37, olja på duk, ca 78x97 cm