Bengt Landin färglitografi
2019-04-09
631646
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BENGT LANDIN (född 1933): Metronomen, signerad Bengt Landin, numrerad 14/320, färglitografi, S. 54x40 cm
PROVENIENS
Författaren Karl Haskel, Stockholm