Golvlampa

Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa
Golvlampa

Klubbat för:

34 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

GOLVLAMPA, i form av en palm, Italien 1960/70-talet, förgylld metall, försedd med tre ljuspunkter, höjd ca 185 cm

631617

2019-04-06