Lars Erik Lindell
2019-04-06
631610
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARS ERIK LINDELL (född 1933): Landskap, signerad Lars Erik Lindell, olja på pannå, ca 40x70 cm