Fotoprint Vasateatern
2019-04-16
631569
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FOTOPRINT, 5 st, 1900-talets tredje kvartal, motiv med teaterscener, ca 49x39 cm
PROVENIENS: Vasateatern Stockholm