Lindorm Liljefors
2019-04-06
631561
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Skogsfåglar, signerad Lindorm L, olja på pannå, ca 24x33 cm