Lindorm Liljefors oljemålning
2019-04-06
631551
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Skogsfåglar, signerad Lindorm L, olja på pannå, ca 35x27 cm