Erland Cullberg oljemålning
2019-04-06
631445
| Klubbat belopp | 8 400 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
ERLAND CULLBERG (1931-2012): Figurkomposition, signerad E Cullberg, olja på duk, ca 92x65 cm