Sven Lidberg oljemålning
2019-04-06
631430
| Klubbat belopp | 8 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SVEN LIDBERG (1929-2009): Skärgårdsö, signerad Sven Lidberg, olja på pannå, ca 50x60 cm