Peter Dahl färglitografi
2019-04-04
631380
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Dans på ängen, signerad Peter Dahl, 209/375, färglitografi, bladmått 57x40 cm