Matsalsgrupp gustaviansk stil
2019-04-05
631375
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
MATSALSGRUPP, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålad, skuren dekor, stoppade sitsar, bestående av matbord, 6 stolar, bordets mått höjd ca 73, 150x110 cm, stolarnas sitthöjd 45, 2 iläggsskivor vardera bredd 55 cm medföljer
Brukslitage, smärre ytskador