Byrå
2019-04-04
631337
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, 1900-talets slut, 10 lådor, lövträ, höjd ca 81,5 samt 155x51,5
Fläckar slitage, skrapmärken