Oidentifierad konstnär 1800-tal
2019-04-04
631332
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kustmotiv med hus och segelbåt, otydligt signerad och daterad 1872, olja på duk, ca 52x74 cm
Krackelerad