Klubbat för:
16 000 SEK
8 000 SEK
ARNOLD PLAGEMANN (1826-1862): Segelfartyg i hög sjö, signerad och daterad 1857, olja på duk, ca 47x58 cm
Detta föremål ingår i tema-auktionen "Nautica"
Krackelyr
631323
2019-04-07