Kerstin Lundberg-Stenman oljemålning
2019-04-07
631307
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KERSTIN LUNDBERG-STENMAN (1926-2007): träd, signerad och daterad 1992, olja på duk, ca 46x37 cm