Byrå
2019-04-04
631286
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, 1900-talets andra hälft, stomme fanerad i mahogny, med 5 lådor i sargen, beslag i mässing, höjd ca 89 cm, yttermått ca 76x37 cm
Fanérskada ovantill