Golvlampor
2019-04-10
631246
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLAMPOR, 1 par, 1950/60-tal, teak, höjd ca 115 cm
Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage