Sven Lidberg oljemålning
2019-04-03
631220
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SVEN LIDBERG (1929-2009), "Svensson", signerad Sven Lidberg, olja på pannå bildmått ca 45x37 cm