Lasse Åberg
2019-04-04
631208
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LASSE ÅBERG (född 1940): Kavlis RAKET-OST", signerad Lasse Åberg, 30/100, färglitografi, bladmått ca 71x50 cm