Peter Dahl färglitografi
2019-04-04
631136
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Älskande par, signerad och daterad Peter Dahl -78, numrerad 129/460, färglitografi, dagermått ca 37,5x28 cm