ASEA bordslampa
2019-04-04
631054
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1940-tal, ASEA, stomme i teak och mässing, kupa i opakt glas, undertill stämplad "ASEA 741159-1", höjd ca 29 cm
Bruksslitage, sladden gulnad, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktinoen