ASEA golvlampa
Avslutad
2019-04-04
631049
| Klubbat belopp | Osåld |
|---|---|
| Utropspris | 2 500 SEK |
GOLVLAMPA, Asea, 1940-tal, fot av mässing, stomme i teak, skärm i textil, märkt ASEA, höjd ca 159 cm
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen