Oidentifierad konstnär
2019-04-07
630929
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, komposition, signerad a tergo, olja på duk, ca 73x92 cm