Klubbat för:
8 600 SEK
3 000 SEK
E THOMPSON HULL (verksam omkring 1900): Fartygsporträtt av fartyget "Canada, Helsingborg Kapt Svensson" signerad och daterad E. Thompson Hull, gouache, ca 33x54 cm
Smärre fläckar
630906
2019-04-09