Birgitte Söndergaard
2019-04-09
630855
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BIRGITTE SÖNDERGAARD (född 1957): ´Roskilde´, enlinjesporträtt, olja på duk, signerad, mått ca 46x37,5
Ej inramad