Matbord
2019-04-05
630836
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
MATBORD, 1900/2000-tal, björk samt kromat underrede, höjd ca 68, diameter 150 cm
Slagmärken, svagt brännmärke, bruks och åldersrelaterat slitage