Yrjö Edelmann färglitografi
2019-04-03
630700
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition med papper, signerad Y Edelman, HC färglitografi, bladmått ca 42x57 cm
Med dedikation