Motiv av gris oljemålning
2019-04-02
630652
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Frankrike, samtida): Motiv av gris, signerad R De Fontenay, olja på duk, ca 60x60 cm, oramad
Kant med mindre färgbortfall