Hans Hamngren Etsning
Klubbat för:
450 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
HANS HAMNGREN (född 1934): Komposition, signerad och daterad Hamngren 1976, 93/135, etsning, ca 42x58 cm
Kuntoraportti
630590
Päivämäärä:
2019-04-02