Hans Hamngren Etsning
2019-04-02
630590
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HANS HAMNGREN (född 1934): Komposition, signerad och daterad Hamngren 1976, 93/135, etsning, ca 42x58 cm