Bruno Karlsson oljemålning
2019-04-02
630512
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BRUNO KARLSSON (född 1927): Vinterstämmning vid fäbod, signerad och daterad Bruno Karlsson -98, olja på duk, 59x40 cm