Arne Jacobsen bordssunderrede
2019-04-02
630492
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ARNE JACOBSEN, bordsunderrede, förkromad bordspelare på sexpassfot i gjuten aluminium,1900-/2000-tal, Fritz Hansen, Danmark, höjd ca 70,5 cm
Bruksslitage