Golvlampa 1950-tal
2019-04-02
630486
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GOLVLAMPA, lackerad metall, mässing, 1950-tal, höjd ca 130 cm
Bruksslitage, senare renoverad och kompletterad, ej funktionstestad