Roberto Matta färglitografi
2019-04-02
630444
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition, signerad Matta, numrerad 20/100, färglitografi, ca 55x72 cm