Matta
2019-04-04
630430
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
MATTA, Tibet, 1900-talets slut, melerade blå nyanser. Dekor i orange, brunt och vitt, ca 285x245 cm
Bruksslitage, fläckar