Lennart Rodhe färglitografi
2019-04-02
630397
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rohde 1970, 26/75, färglitografi, 24,5x18 cm