Lennart Rodhe färglitografi
2019-04-02
630382
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rohde 1984, 41/120, färglitografi, bildmått ca 52x39 cm