Ljuskrona i empirestil

Ljuskrona i empirestil
Ljuskrona i empirestil
Ljuskrona i empirestil
Ljuskrona i empirestil
Ljuskrona i empirestil
Ljuskrona i empirestil
Ljuskrona i empirestil
Ljuskrona i empirestil

Klubbat för:

28 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LJUSKRONA, Ryssland, empirestil, tidigt 1900-tal, 18 ljuspunkter, förgylld brons och mässing, med figurala ornament, diameter ca 79, höjd ca 80 cm

630231

2019-04-04