John Ivar Berg oljemålning
2019-04-02
630226
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Under Mimosaträdet", monogramsignerad samt daterad 69, olja på duk, ca 66x55 cm