Glasskulptur av Timo Sarpaneva
2019-04-15
630207
| Klubbat belopp | 1 400 EUR |
| Utropspris | 1 500 EUR |
TIMO SARPANEVA, glasskulptur, signerad Timo Sarpaneva Iittala -55, klart, slipad och hamrad kristall, diameter 18 cm, höjd 7 cm
Proveniens: samling Jaakko Lindberg