Alfred Hedlund oljemålning
2019-04-03
630129
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ALFRED HEDLUND (1884-1930): Blomsterstilleben, signerad Alf Hedlund, olja på pannå, ca 50x61 cm