Oljemålning Fältläger
2019-05-26
630127
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900): Fältläger, olja på duk, ca 89x176
Duklagning