Byrå 1800-tal
2019-04-01
630081
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BYRÅ, 1800-talets första hälft, tre lådor, bemålad i grönt och svart, draghandtag i metall, höjd ca 77, 121x43 cm
Senare bemålning och beslag, täckta nyckelhål