Endre Nemes litografi
2019-04-01
630066
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ENDRE NEMES (1909-1985): Komposition med figurer och maskiner, signerad samt numrerad 96/100 ca100x68 cm