Göran Brunius oljemålning
2019-04-01
630037
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GÖRAN BRUNIUS (1911-2005): "På Skogsholmen i oktober" monogramsignerad GB, olja på duk, ca 80x60 cm