Göran Brunius oljemålning
2019-04-01
630032
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GÖRAN BRUNIUS (1911-2005): Landskapsmotiv, monogramsignerad GB, olja på duk, ca 80x65 cm