Scroll
2019-04-07
630020
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SCROLL, Kina, 1900-tal, landskap med figurer, akvarell på siden, bildmått ca 93x38 cm
Bucklor