Klubbat för:
4 400 SEK
4 000 SEK
TRÄDGÅRDSURNA, på sockel, 2000-tal, campana-form, stomme i svartlackerat gjutjärn, höjd ca 111 cm, diameter ca 45 cm
Smärre slitage
629915
2019-04-01