Klubbat för:
35 EUR
150 EUR
KAJ FRANCK, vas, "Vire", glas, signerad K. Franck Nuutajärvi Notsjö -59, friblåst luftfiligranglas med lila omfång, höjd 7,5 cm, bredd 9 cm
Proveniens: samling Jaakko Lindberg
629911
2019-06-11